Badania

Dobranie odpowiedniego aparatu słuchowego często sprawia wiele trudności. W swojej pracy postanowiłam jednak pójść o krok dalej. Co to dokładniej znaczy? Od wielu już lat zajmuję się dopasowywaniem aparatów nie tyle odpowiednich co najlepszych z możliwych dla moich Pacjentów. Zależy mi na komfortowym przebiegu wizyty, dlatego też salon Oto słyszę daleko odbiega od „typowego” gabinetu  i przypominając przytulne mieszkanie pozwala się odprężyć oraz poczuć jak w domu.

Wiem jak wiele czynników wpływa na właściwy dobór aparatów słuchowych. Ich sprecyzowanie wymaga cierpliwości zarówno od moich Klientów, jak i ode mnie oraz mojego zespołu. Najwięcej czasu poświęcam na analizę indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Ważne jest, aby określić konkretne sytuacje życiowe, w których niezbędna jest poprawa zrozumienia mowy.

W tym celu:

  • Przeprowadzam diagnozę audiologiczną, stosując zestaw odpowiednio dobranych badań, określających stopień i rodzaj niedosłuchu

  • Dokonuję wywiadu definiującego środowisko akustyczne w jakim na co dzień przebywasz, aby dowiedzieć się, w jakich sytuacjach najbardziej doskwiera Ci niedosłyszenie

  • Interpretuję wyniki i wnioski z wykonanych badań

  • Podsumowuję wywiad, wyniki badań dodatkowych oraz ustalenia Twoich oczekiwań

  • Proponuję rozwiązania problemów, a następnie przedstawiam propozycje aparatów słuchowych.

  • Rozwiewam obawy i wątpliwości wynikające ze stosowania wcześniej wspomnianych urządzeń

 

Sprawdź galerię badań

Zapraszamy do Oto słyszę!

Dzięki bogatej ofercie i fachowej pomocy przy wyborze aparatu słuchowego z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie oraz swoich bliskich. Niezależnie od kategorii wiekowej, uprawianego zawodu, hobby, czy upodobań w kwestii wyglądu aparatu.